Najděte půjčku ve všech regionech

mikropůjčka bez doložení příjmu do 700 000 kč

Získejte výhodnou půjčku

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Olomouc

25. 11. 2018

Olomouc je město na střední Moravě a hlavní město Olomouckého kraje. Leží na řece Morava a je obkolpené překrásnou krajinou Hané. Město bylo v minulosti politickým centrem Moravy, dnes zde můžeme najít Univerzitu Palackého a arcibiskupství, město je centr

Získejte půjčku až do 5000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Půjčky Pardubice

03. 11. 2018

Původní ves, doložená z roku 1295, nesla název Pordoby. Místní jméno tedy dříve znělo Pordobice. Pardubice leží převážně na levém břehu Labe,98 km na východ od Prahy.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více informacíRefinancovat hypotéku lze na současném trhu až dva roky před vypršením doby fixace. Banky umí úvěr i takzvaně předschválit dopředu. To má své výhody ve chvíli, kdy jsou na trhu nízké hypoteční úroky.

 • mikropůjčky neboli rychlé půjčky do 5 000 korun.
 • Je možné, že zájem o hypotéky už v dubnu zvýšila Česká národní banka (ČNB) uvolněním regulačních opatření.
 • Co potom? Pro tyto životní situace je tu krátkodobá mikropůjčka Ferratum, která vám od finančních starostí uleví.
 • Přiznání k dani z příjmů fyzických osob se podává podle § 136 odst.
 • Půjčit si můžete bez jakýchkoliv omezení. Nemusíte dokládat, na co peníze použijete.

V jejich případě pak přicházejí v úvahu půjčky bez doložení příjmů, jež se dají získat u některých nebankovních společností – jde ale většinou spíše o menší částky.

Neúčelová mikropůjčka Půjčka7 nadchne každého, kdo chce požádat o rychlou a výhodnou půjčku i se záznamem v registru dlužníků.

Na rozdíl od řady jiných je však tato mikropůjčka zajímavá hlavně tím, že se vyřízení může pohybovat v hodinách i minutách.

„Máme pochybnosti o tom, zda takové společnosti naplňují zákonnou povinnost ověřovat bonitu klientů,“ uvádí David Borges.

Účelovou se konstrukce superhrubé mzdy stala v době, kdy zákonodárce stanovil, že záloha na daň z příjmu se bude vypočítávat ze mzdy superhrubé, nikoliv z hrubé (strhává se však ze mzdy hrubé).

Výškovická 2636Ostrava, 700 30

Svým klientům nabízí poskytovatel řadu nadstandardů jako odložení až 3 splátek zdarma, pojištění každé ne-podnikatelské půjčky, nebo vrácení až 12 splátek.

Mikropůjčka je půjčka v rozsahu cca do 5000 Kč, která je poskytována na krátkou dobu (obvykle od jednoho týdne po jeden měsíc), s vyšší úrokovou sazbou (vyšší úrok je dán právě krátkou dobou splatnosti).

Zde máte výnos garantován a uložené peníze pojištěny na 100% hodnoty až do výše ekvivalentu 100 000 EUR (cca 2,5 mil.


A právě proto je prověřována výše příjmu, proto je ověřována finanční minulost a i proto jsou zjišťovány aktuální výdaje.

O dvacet pět let později pak svět potkala další jaderná tragédie nevídaného rozsahu.Byť se to zdá neuvěřitelné, tak banky, které milostivě vyšly klientům vstříc s odkladem splátek v době, kdy jsou poznamenáni výpadkem příjmů v důsledku celostátní karantény, si i během splátkových prázdnin počítají úroky ze zůstatku dluhu.

43 % klientů bydlí v menších městech a obcích do 10 000 obyvatel. .

Tyto bonusy a akce lze u Sazka Her využívat pravidelně:

Takový telefonát měl z pravidla jedno ze tří vyústění:.

Reprezentativní příklad: V případě čerpání úvěru ve výši 8 000 Kč a zvolenou splatností na 2 měsíce, bude pevně dána úroková sazba 328,50 % a RPSN vyčísleno 1 732,08 %.

Neudělá z vás milionáře přes noc, ale pomůže s vaší ekonomickou stránkou věci.

Na své si zde přijdou méně nároční turisté, rodiny s dětmi a zkušení turisté lační vysokohorských zážitků, mezi které patří ferraty a horolezectví.

Dobry den, pres telefonni hovor jsem zverejnila svoji adresu a povolila GDPR.

Letošní dosavadní maximum počtu nových insolvenčních návrhů připadá na měsíc březen, kdy jich lidé podali 2 700.

Mikropůjčka vám pomůže vyřešit nouzovou situaci, ale počítejte s vysokou úrokovou sazbou.Jestli si chce kartu aktivovat držitel, je potřeba, aby to za něj udělal majitel účtu ve svém internetovém bankovnictví nebo mobilní aplikaci.

Zdravotní pojišťovnu lze měnit pouze 1x ročně a to vždy od prvního dne pololetí (1/1 a 1/7). .Příklad: v březnu dlužíte 35 000 Kč, úrok 2% (700 Kč), splatíte 2 240 Kč, v dubnu dlužíte 33 460 Kč, úrok 2% (669 Kč), splatíte 2 240 Kč, v květnu dlužíte 31 889 Kč, atd. 

20.2.2020 (Čtení na 5 minut)

nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 20 000 Kč až 800 000 Kč.Bonus zdarma za pouhou registraci nabízí například Fortuna a super je, že bonus můžete využít nejen na casino hry, ale třeba také na sportovní sázení či sázení online loterií.

Jen si pohlídejte úrokovou sazbu a poplatky, aby nový úvěr byl opravdu výhodnější, tím pádem aby měla konsolidace smysl.

Víte, kdo je to hypoteční poradce, jak vám může pomoci, čím se zabývá? Už jen název napovídá, že hypoteční poradce je osoba způsobilá k odbornému poradenství.

Půjčka AsisTeam je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.).

ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU ZDE Nezávazná žádost o půjčku do 700 000 KčPoplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč.

Záruční úvěry mohou již existující podnikatelé využít k úhradě provozních výdajů, zejména na:

Co nejdříve je potřeba kartu zablokovat. Podívejte se na návod, jak blokaci provést v mobilní aplikaci (iOS nebo Android), kde si můžete zároveň v historii transakcí zkontrolovat, jestli nebyla karta zneužita.

Vaše tělo si na to postupně zvykne a přestane si dělat tukové zásoby, které si dřív pro jistotu vytvářelo - protože nevědělo, kdy páníček bude mít hlad a kdy si usmyslí se konečně najíst.

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny je také půjčkou bez registru a bez prokazování příjmu.

Doložení příjmů pak závisí na tom, jakým způsobem své příjmy získáváte. Zaměstnanci dokládají potvrzení o výši čistého příjmu za poslední 3 měsíce.

©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Amigoz Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

Příjem je vždy nutné prokázat. U zaměstnanců stačí potvrzení o výši příjmů. Podnikatelé předkládají daňové přiznání, a to za poslední dva roky.

Pokud si pojištění chcete vyzkoušet, a případně i rovnou sjednat, stačí zajít na kteroukoliv naši pobočku.


Otevřít ho lze na pobočce, nebo po založení účtu v internetovém bankovnictví.

Čínská půjčka je bezpochyby další příležitostí, jak získat rychlý, diskrétní a dostupný úvěr pro ty, kteří nemohou dostat úvěr od žádného bankovního ústavu.Jednoduše si půjčku vezmete bez dokladání svého příjmu a věc je vyřízena. .

Ty  fungují podobně jako kontokorent – peníze máte k dispozici kdykoliv a bez dalšího schvalování.

Reprezentativní příklad: Příklad půjčky s ročním úrokem 2,99 % p.a., RPSN 6,54 %, přeplatkem 5 700 Kč, výší poslední splátky 12 964 Kč a jednorázovým 2% poplatkem ve výši 3 000 Kč.

Pro ilustrativní výpočet na základě požadavků zákona při úvěru 30 000 Kč, splatnost 60 měsíců, měsíční splátka 1 456 Kč, bude roční úroková sazba 69,77 %, RPSN 69,77 %, celková částka splatná spotřebitelem 87 360 Kč.

Půjčka bez doložení příjmů vám může pomoci v případě, že neuspějete při žádosti o bankovní půjčku.

Mikropůjčka je však záležitostí na pár dnů.

Tato mikropůjčka je určena lidem s trvalým příjmem, který se dostaly do finanční tísni a potřebují peníze opravdu rychle a bez zbytečného zdržování.

Půjčte si třeba 500 000 Kč na 96 měsíců za 777 500 Kč (RPSN: 12,57 %)

Půjčka bez doložení příjmu ihned čas k získání peněz dokonce ještě bleskově urychlí.

Ti tuto půjčku mohou získat zcela zdarma, tedy nejen bez poplatků, ale také bez úročení.Nevýhody jsou však také nesporné, vysoký úrok patří mezi ty nejzásadnější.

Část z nich bude možná nutné potvrdit i s naším operátorem, který se s vámi telefonicky spojí.

Šumavu si oblíbily už keltské kmeny, které sem přicházely v polovině prvního tisíciletí před naším letopočtem.

ukazatel bonity zákazníka (platební schopnosti), který vyjadřuje poměr jeho aktuální výše příjmu, jeho současných splátek úvěru oproti proti splátce nového úvěru a životního minima.

Mikropůjčka je vlastně mini půjčka před výplatou, anebo malá půjčka na několik měsíců.

Jde s, která již uspokojila mnoho klientů, disponuje stabilním zázemím a má dlouholeté zkušenosti na poli financí.

Razítko a podpis zaměstnavatele netřeba, jde totiž o půjčky bez doložení příjmu potvrzeného zaměstnavatelem.

Pokud jste viníka při nehodě viděli, pokuste ho co nejvěrněji popsat, zkuste si zapamatovat model a značku auta, SPZ anebo aspoň její část.

U půjček a úvěrů na větší částky je již většinou nutné doložení příjmu.


Dobry den, cizí osoba si vzala na mne pujcku 50 700 Kč a banka ji schvalila.

Chcete se na Komerční banku obrátit s dotazem, žádostí, připomínkou nebo naopak stížností? Kontaktovat ji můžete hned několika způsoby.V zásadě se vždy dočítá do limitu 2 000 Kč a minimální měsíční úložka na všechny smlouvy dohromady musí být pro dosažení maximální podpory stále 1 700 Kč.

Hlavní změna bude spočívat v tom, že služby, které využíváte, poskládáme do horní části Chytrého přehledu. Díky tomu už budete mít všechny své oblíbené služby hned na očích.

Půjčka bez doložení příjmů a nahlížení do registrů může mít dražší poplatky.

Navíc se z něj často platí 15% daň z příjmů.

I tento obnos je možné získat bez doložení příjmu potvrzeného zaměstnavatelem.


Pokud si například půjčíte 150 000 Kč a vrátíte 190 000 Kč, jedná se už o nevýhodnou půjčku.

 • založte si spořicí účet Dobrý klient s úrokem 3,68% do limitu 400 000 Kč. Peníze můžete kdykoliv vybrat, nejsou zde žádná omezení či další podmínky. 
 • V komplikovanějších konsolidacích se ale připravte na kolečko dokládání příjmů a schopnosti splácet.
 • Výše částky, kterou si daňový poplatník může odečíst z daní, závisí na výši úrokové sazby a počtu let do konce splatnosti hypotéky.
 • Půjčky úplně každému, kdo se ocitne zcela bez příjmů, ani půjčky bez registru ve Ferratum Bank neslibujeme, ale zaručujeme vám vždy jasná pravidla a poctivé jednání. 
 • Úvěr je označený jako Credit 30 což napovídá tomu, že si lze půjčit až 30 000 korun českých.


Vyfiltrovat můžete jak nabídky bez registru, bankovní ponuky,  tak ty zdarma nebo poskytované v hotovosti.

Jak vysoké by tedy musely být měsíční splátky, abyste tuto částku za rok vrátili? Odpověď je 43 700 Kč.Nicméně na trhu existují nebankovní půjčky bez doložení příjmu u nichž společnosti sází na zodpovědnost klientů a u půjček dokládání příjmu nevyžadují.


Mnozí neznalci nebankovního trhu se při výběru půjčky bez doložení příjmu podívají na velikost úrokové sazby a řeknou si, že takový úrok je pro ně akceptovatelný.

Má Acema řešení, když nezvládnu splácet?

17.1.2020 – Vývoj úvěrového trhu s krátkodobými půjčkami ukazuje, že již více než dva roky v kuse se českým domácnostem daří splácet půjčky bez doložení příjmů a další krátkodobé půjčky stále lépe.

„Ferratum půjčky bez doložení příjmu vřele doporučuji.

Právě mezinárodní platnost karty umožnuje její užití například v situacích, kdy poslouží jako finanční rezerva pro neočekávaná vydání.

Pokud chcete mít telefon, tablet či chytré hodinky pojištěné proti nahodilému poškození, nainstalujte si do nich aplikaci Smart Banka a registrujte ji k účtu, ze kterého je placeno pojištění.

Čím se od sebe liší půjčka před výplatou a mikropůjčka?

- Na účtu stavebního spoření se nadále dospořuje, zatímco na úvěrovém účtu platí pouze úroky z celé dlužné částky.  

Z údajů společnosti Deloitte, která zpracovala Real Index vyplývá, že průměrná prodejní cena bytu v České republice vzrostla od třetího čtvrtletí roku 2017 z 51 600 Kč/m2 na 60 700 Kč/m2 ve třetím čtvrtletí 2019.


Pokud si toho chcete odečíst co nejvíce, optimální je spořit si alespoň 3 000 Kč měsíčně, tedy 36 000 Kč ročně.

 • Tím prvním segmentem je takzvaná mikropůjčka, zatímco tím druhým je spotřebitelská půjčka.
 • Ačkoliv banky ví, že v reálu má podnikatel jiné příjmy, do žádosti musí uvést údaje z daňového přiznání.
 • Dostanu půjčku bez doložení příjmu?
 • Nemusíte mít strach, jelikož se jedná o půjčku bez doložení příjmů, vyhodnocení je opravdu rychlé.
 • Pokud jde o sociální sítě, oficiální profil české pobočky Cetelem je aktuálně dostupný pouze na Facebooku, na ostatních sítích se tato společnost zatím neprezentuje.

Půjčku od Home Creditu může využít celá řada žadatelů.

 • Kromě hraní v počítači je velmi snadno můžete hrát i na mobilech a tabletech, stejně jako kromě dostupnosti za reálné peníze si je můžete na neomezenou dobu užívat také zdarma a bez registrace v demo režimu.
 • Výpis z registru dlužníků BRKI a NRKI - výpis lze zaslat poštou na zadanou adresu nebo si jej vyzvednout osobně v Praze.
 • Naopak podnikatelé s delší historií si mohou 100 000 půjčit bez problémů a obvykle za velmi výhodných podmínek.
 • Vyšší verze výbavy 2LT přidává vyhřívání a ventilaci sedadel, navigaci, vyhřívaný volant, head-up displej, systém hlídání mrtvých úhlů, čtyři reproduktory navíc a bezdrátovou nabíječku telefonu, která je umístěna mezi sedadly.
 • U této půjčky dokonce nevyžaduje doložení příjmů, bude však chtít zajištění danou nemovitostí.

Plusem je i to, že refinancovat neboli převést je možné částku až do celkové výše 700 000 korun českých.

 • SOS Credit je nebankovní rychlá mikropůjčka, kterou je možné použít na cokoliv.
 • Je totiž v zájmu těchto společností, aby dostaly své peníze zpět, a tak vám mohou vypracovat schůdnější splátkový kalendář.
 • Cizinec s trvalým pobytem v České republice má v podstatě velmi podobný přístup k trhu s půjčkami, jako samotní Češi.
 • Mikropůjčka je v maximální výši kolem 20 000 Kč.
 • Na 52 měsíců. Splátka: 2 700 Kč Kč

Vyplacené peníze pomůžou třeba splatit vaši půjčku nebo vás či vaše blízké na nějakou dobu zabezpečí.Cena pojištění je 30 Kč měsíčně za každých 50 000 Kč pojistného plnění.

Když si o peníze žádá mladší osoba, většinou si nastaví pevnou výši splátek, a pokud získá peníze navíc, nebo začne vydělávat více, využije toho a následně vloží mimořádnou splátku a hypotéku částečně splatí – což zákon umožní bez sankcí.Držte se striktně vašeho nákupního seznamu a vyhněte se spontánním nákupům.

Následuje ověření Vašeho měsíčního příjmu, např.

Banka po vás navíc může požadovat doložení potvrzení o příjmu, což může proces schválení opět prodloužit.

obecně se nevyplatí na stavební spoření ukládat více než nutné minimum pro získání plné státní podpory 2 000 Kč/rok (tedy ukládejte přesně 1 700 Kč měsíčně).

Při výši úvěru 450 000 Kč, výši splátky 6 315 Kč, počtu splátek 96 a lhůtě splatnosti 15. 2. 2030, je úrok 7,80 % p.a., RPSN 8,1 %, a celková částka splatná spotřebitelem 606 240 Kč.


Je to možnost odečtení úroků z hypotečního úvěru od základu daně z příjmu. Nelze ale vyčíslit skutečnou všeobecnou výši daňového efektu, protože závisí na konkrétní výši příjmu a daňové sazbě.

Žádejte výhodnou PŮJČKU PRO DŮCHODCE hned teď! Požádejte si o půjčku snadno a bez papírování. Online formulář vyplníte za 3 minuty a pak jen vyčkáte na schválení půjčky a zaslání peněz.

Výše půjčky 5 000 – 700 000 Kč

Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 048 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p.Název kategorie půjčky bez doložení příjmu na první pohled vyvolává dojem, že žadatel nemusí mít žádný příjem.

 • Společnost Ferratum Group byla v roce 2005 první, která poskytovala mobilní mikropůjčky.
 • Pokud letos vyrážíte na dovolenou za volantem svého vozidla také vy, myslete na povinnou výbavu, která se v jiných státech může od té naší lehce lišit.
 • Možná vám přijde divné, že by bylo možné vyhrát bez provedeného vkladu na herní konto.
 • Možná tedy i nás v budoucnu čekají lepší podmínky.
 • S půjčkou Raiffeisenbank si můžete půjčit 20 000 Kč až 700 000 Kč.

Zatím bylo odbaveno zhruba 77 000 žádostí.

 • Tento hlavní sortiment je doplněn výpočetní technikou a digitálními fotoaparáty.
 • Obr. 1 Rozdíl v dani z příjmu po zrušení superhrubé mzdy
 • Kromě výše uvedených produktů je na českém trhu i spousta dalších, více či méně výhodných nabídek na financování bydlení bez zajištění.
 • Jaké jsou to kategorie, v čem se liší a jak si zejména u kategorie půjček bez příjmů vytipovat rizikové momenty, na co si dávat největší pozor?.
 • Ne každý má vždy v peněžence třeba dva tisíce navíc, a platba kartou se tak stává pohodlným a praktickým řešením,“   vysvětluje Kaňáková a dodává, že pokud tak navíc zákazníci mohou jednoduše získat slevu, rádi kartu použijí.

Pamatujte ale na to, že mikropůjčka by měla být jenom nouzovým řešením.

Každý rok české soudy řeší zhruba 700 000 exekucí a 30 000 insolvenčních řízení.Mikropůjčka nebo větší obnos – nově můžete splatit celou půjčku najednou přímo z Klientské sekce.

Raiffeisenbank působí na českém trhu od roku 1993 a s počtem klientů přes 700 tisíc patří mezi středně velké; své postavení navíc posílila v roce 2006, kdy převzala eBanku.

 • Výhodou mikropůjček je často možnost první půjčky zdarma, naopak u opakovaných žádostí bývá mikropůjčka hodně drahá a nevýhodná.
 • Od chvíle, kdy začal platit nový zákon, měli poskytovatelé 3 měsíce na podání svých žádostí.
 • Můžete je sice vyměnit za modernější, ale i do budoucna lze očekávat, že emisní limity se budou nadále zpřísňovat a nelze vyloučit ani ekologickou daň na uhlí, která by z něj rázem udělala drahé palivo.
 • Vezmu si půjčku i dvě i tři, čtyři.Nechci žádnou maličkou, to ať vás nemýlí.Půjčím si maximum, ať není úvěr krátký.Nesplatím ani minimum, kašlu já na splátky.
 • Nebankovní konsolidace je bez registru, doložení příjmů, poplatků předem a všeobecně bez složité administrativy, pokud jste se nerozhodli pro půjčku se zástavou nemovitosti.

U nebankovních společností si však lze brát i klasické spotřebitelské úvěry, mnohé z nich nabídnou i částky okolo 700 tisíc nebo i více než milion korun.

 • Nejčastěji podle finanční minulosti a podle výše pravidelného příjmu.
 • Pokud se na věc podíváme z jiného úhlu, zjistíme, že má mikropůjčka většinou jednorázový termín splatnosti.
 • Půjčky bez doložení příjmu jsou flexibilnější a vhodné i pro problémové klienty, kteří pobírají málo peněz nebo mají například zaměstnání pouze na dobu určitou a nemohou tedy prokázat svůj příjem.
 • Mohlo by vás zajímat: Na kontokorent, stejně jako třeba na kreditní karty se vztahuje možnost konsolidace půjček (sjednocení vícero půjček do jednoho většího balíku). 
 • Ano, navíc bez poplatků.To neznamená současné navýšení limitů pro odchozí platby.

Stačí si jenom zvolit poskytovatele s nejvýhodnějšími podmínkami, ale i s nízkým úrokem a dlouhou dobou splácení, které lze u půjčky zvolit.

Žádat lze o 500 až 30 000 Kč, přičemž maximální výši dostanete i jako nový klient. Creditportal má bankovní účty ve více bankách, takže nebývá s připsáním peněz žádný problém.

Dnes běžně poskytovaná mikropůjčka online vám umožní projít si nabídky poskytovatelů pohodlně z domova, jen listováním v jejich stránkách.


Výjimkou z tohoto pravidla jsou půjčky poskytované poštovní poukázkou.

Pak jsou tu ještě další povinné náležitosti, bez nichž není smlouva o koupi / prodeji vozu úplná:

Rozpětí úvěrového rámce je veliké, Equa bank totiž klientům nabízí i nižší částky od 5 000 Kč, přičemž nejvíce můžete získat 700 000 korun.

Žadatel musí doložit dva doklady totožnosti a výpisy z účtu či výplatní pásky pro doložení pravidelného příjmu.


K těm, které potkáte v nabídkách nejčastěji, patří i takové, u nichž byste to podle názvu netipli: půjčky pro dlužníky, půjčky bez doložení příjmu nebo i ty bez ručení.

Obvykle je potřeba doložit výši příjmů a osobní doklady, některé banky ale umožňují čerpat menší limit i bez potvrzení příjmů.

A v průměru zde necháte od pár stovek až tisíce korun měsíčně.

Ano, EverydayPlus je půjčka s doložením příjmů. Jedná se o nezbytnou podmínku, která poskytovateli umožňuje vyhodnotit bonitu žadatele. Tím se také snižuje riziko, že by si zájemce půjčil víc, než by dokázal splatit.


V některých případech ale není mikropůjčka online jedinou variantou – některé půjčky jdou vyřídit i po telefonu, přes SMS zprávu nebo osobně.

 • Hledáte půjčku pro nezaměstnané, půjčku bez doložení příjmů nebo třeba podnikatelskou půjčku? Podívejte se na naše recenze a ihned získáte všechny potřebné informace.
 • Mikropůjčka: Díky mikropůjčce si můžete půjčit pár tisíc (obvykle max.
 • To znamená, že je lze použít okamžitě, bez ohledu na potřebu.
 • Mikropůjčka je vhodná také pro žadatele, kteří nemají peníze už během víkendu, jelikož jim bude pohodlně poskytnuta za všech okolností.
 • Férová bankovní půjčka až 700 000 Kč s nízkým úrokem od 6,9%